(83) 344 03 69

Modlitwa w intencji Nauczycieli i Wychowawców 

W dniu dzisiejszym o godz. 8.00 była celebrowana Msza św. w intencji Nauczycieli i Wychowawców oraz Pracowników szkoły z okazji Dnia Nauczyciela. Po Eucharystii ks. Wiesław wręczył Uczniom i Nauczycielom nagrody ks. Biskupa i Nagrody Dyrektora szkoły. Na zakończenie uczniowie złożyli Gronu Pedagogicznemu życzenia. 

Wszystkie dzisiaj nucą szkoły, że dzień bardzo jest wesoły,
Bo to Dzień Nauczycieli, święto tych, co uczyć chcieli
i wytrwali w swym wyborze, korzystając z iskry bożej.

Bo to zawód z powołania, a niezwykłe są zadania
- to szerzenie cennej wiary, że nauka to nie czary,
że nauka to podstawa, a z nauką idą brawa
i postępy, które dają klucze, co drzwi otwierają.

Doceniamy te starania, dla nas warte są uznania.
I choć czasem trudno bywa, motywacji niech przybywa -
praca warta poświęcenia, nauczyciel nasz świat zmienia!

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

W Dniu Nauczyciela, pragniemy skorzystać z tej okazji, aby wyrazić naszą głęboką wdzięczność za waszą pracę i poświęcenie. Jesteście dla nas źródłem inspiracji, wiedzy i wsparcia, dlatego chcemy przekazać Wam serdeczne życzenia. Wasza praca nie tylko kształtuje umysły, ale także serca i charaktery młodego pokolenia. Wasza pasja, cierpliwość i oddanie sprawiają, że każdy dzień w naszej szkole jest pełen wrażeń i nauki. Dziękujemy, że poświęcacie swój czas, energię i serce, aby pomagać nam rosnąć i rozwijać się.

Życzymy Wam, drodzy Nauczyciele, zdrowia, radości i spełnienia w Waszej codziennej pracy. Niech Wasza praca zawsze przynosi satysfakcję, a Wasze wysiłki owocują sukcesami uczniów. Dziękujemy za Waszą determinację i poświęcenie.

Mamy nadzieję, że Dzień Nauczyciela będzie dla Was pełen uśmiechów, docenienia i zasłużonego odpoczynku. Szkoła nie byłaby tym samym miejscem bez Waszej obecności i oddania.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy Wam wszystkiego najlepszego!

Z wyrazami szacunku - Uczniowie KSP