(83) 344 03 69

Dnia 23.03.2024 w Białej Podlaskiej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  w Biegach Przełajowych. Celem imprezy była przede wszystkim popularyzacja biegów przełajowych w województwie lubelskim. Wydarzenie sportowe Patronatem Honorowym objął Prezydent Miasta Biała Podlaska – Michał Litwiniuk, który dokonał uroczystego otwarcia zawodów. Nie mogło nas zabraknąć na stercie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Aniela Siłakiewicz kl. 2a, Samuel Chalimoniuk kl. 2a, Nikodem Chalimoniuk kl. 3a, Karol Mironiuk kl. 4a,

Oliwier Szyc kl. 4a, Aleksandra Birula kl. 5a, Helena Siłakiewicz kl. 5a, Konstanty Chalimoniuk kl. 5a, Wiktor Sochacki kl 5a.

Najlepsze wyniki osiągnęli Kostek Chalimoniuk miejsce II, Wiktor Sochacki miejsce IV oraz wśród dziewczynek Ola Birula miejsce VII.

Każdy z uczestników po przekroczeniu linii mety otrzymał pamiątkowy medal! Gratulujemy naszym zawodnikom udanego rozpoczęcia sezonu i życzymy kolejnych sukcesów!