(83) 344 03 69

Koncert Małej Orkiestry Dni Naszych 

 

„Edukacja przez zabawę, uśmiech i muzykę” to motto fantastycznego zespołu, który w dniu dzisiejszym koncertował w naszej szkole. Mała Orkiestra Dni Naszych od 1988 roku z nieprzerwanymi sukcesami bawi, uczy i wychowuje dzieci i młodzież, koncertując i nagrywając wartościowe piosenki.  Orkiestrę tworzą profesjonalni muzycy pełni pasji i zaangażowania, a ich poczucie humoru i łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi i młodzieżą, zarówno tą młodszą jak i bardziej dojrzałą, skutkuje niebanalnym spektaklem muzycznym, w którym widownia z ciągłym uśmiechem na twarzy bierze aktywny udział. Proste mądre teksty oraz melodyjne kompozycje są kluczem do kreatywnego przekazania zasad, którymi powinien kierować się dobry człowiek. To była rewelacyjna lekcja zarówno dla uczniów klas młodszych jak i starszych. Dziękujemy za jej zorganizowanie Księdzu Dyrektorowi i prosimy nauczycieli, aby wszystkie lekcje w naszej szkole przebiegały w tak ciekawej i angażującej nas formie.