(83) 344 03 69

Pasowanie na ucznia Katolickiej Szkoły Podstawowej

Jestem małym Polakiem.
Kocham swoją Ojczyznę.
Pragnę dbać o dobre imię klasy i szkoły.
Przyrzekam być dobrym kolegą.
Będę się starał swą nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

28 października odbyła się w naszej szkole bardzo ważna uroczystość - Pasowanie na Ucznia. 26 dzieci w obecności rodziców i bliskich zostało oficjalnie przyjętych przez ks. Dyrektora Wiesława Mućkę do grona uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej.

Pierwszakom życzymy samych pięknych chwil spędzonych w murach naszej szkoły, cudownych przyjaźni, odwagi, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz wiary, dzięki której nawet to, co po ludzku wydaje się nierealne - staje się możliwe. Wierzcie w Boga, w siebie, w swoje marzenia, z radością i pasją zdobywajcie szczyty.

A ty nie bój się tylko wierz!
Jeśli takich gór nie da się przeskoczyć.
Jeśli takich gór obejść nie da się -
No to góry do góry dziecięca wiara
Może je w morze powrzucać zaraz,
Góry do góry, morze nie może się doczekać
Na wielkie plum!

Zapraszamy do galerii zdjęć➡️  PASOWANIE 2022

NAGRANIE VIDEO: