(83) 344 03 69

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

24 czerwca to długo wyczekiwany dzień dla naszych uczniów. Tego dnia odebrali bowiem świadectwa z rąk swoich wychowawców i mogli w końcu rozpocząć upragnione wakacje. Zanim to jednak nastąpiło zgromadzili się w kościele, by podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny 2021/22. Po Eucharystii młodsze klasy udały się do szkoły na spotkanie ze swoimi wychowawcami a starsze zostały w kościele, by odebrać zasłużone dyplomy i nagrody.

To był również wzruszający czas pożegnania ze szkołą naszych Absolwentów. Ósmoklasiści dziękowali nauczycielom, a przede wszystkim swoim wychowawcom - p. Kindze Toczyńskiej i ks. Wojciechowi Bazanowi za trud włożony w ich kształcenie i wychowanie. Dyrektor, nauczyciele, uczniowie i cała społeczność KSP dziękuje Wam - drodzy uczniowie klasy VIII a i VIII b - za wspólny czas spędzony w murach naszej szkoły. Życzymy Wam - kochani Absolwenci Katolickiej Szkoły Podstawowej - abyście karty swojego życia zapisywali ciekawymi historiami, sukcesami i osiągniętymi celami. Kierujcie się w życiu wyłącznie tymi zasadami, które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka oraz zdobywać szacunek i uznanie innych. Mamy nadzieję, że lata spędzone w naszej szkole wyposażyły Was w skrzydła, do latania i w korzenie do wrastania. Bądźcie jak ptaki - mierzcie wysoko i jak drzewa - zapuszczajcie swoje korzenie tam, gdzie znajdziecie najlepsze warunki do wzrostu i rozwoju. Pamiętajcie skąd wyszliście i dokąd zmierzacie. My zawsze będziemy Wam kibicować i pamiętać o Was w modlitwie.