(83) 344 03 69

W poniedziałek, 245 marca 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w Białej Podlaskiej odbył się Finał Miasta Biała Podlaska w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny:

• Drużyna dziewcząt do klasy IV w składzie: Aniela Siłakiewicz, Blanka Lesiuk, Marcelina Lesiuk, Laura Skrzypczak, Anna Pękala, Antonina Żyła, Zofia Kazimierak.
  • Drużyna dziewcząt klasy V-VI: Amelia Izdebska, Zuzanna Nurzyński, Wioletta Hajbos, Oliwia Olszanowska, Alicja Szyc, Emilia Rachmańczyk.
  • Drużyna chłopców klasa VI i młodsi: Nikodem Chalimoniuk, Olivier Szyc, Karol Mironiuk, Konstanty Chalimoniuk, Wiktor Sochacki, Michał Stawarz, Aleksander Różański.

Młodsze dziewczynki uzyskały znakomity rezultat i stanęły na najwyższym podium zdobywając Puchar Prezydemta Miasta Biała Podlaska za zajęcie I miejsca w zawodach. Starsze dziewczęta ukończyły zawody na IV miejscu a chłopcy zajęli III miejsce. Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych wyników!